İftira | Konular | Kitaplar

CNN Türk Spikerinden Ateist Propagandası

CNN Türk spikeri Şirin Payzın, AK Partili Özcan Ulupınar'ın, "Dindar bir nesilden kime zarar gelir?" sözlerini eleştirmek için ateist propagandası yaptı.
CNN Türk Spikerinden Ateist Propagandası
30 Mart 2012 Cuma 18:49
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Çaycuma ilçesinde katıldığı cami açılışında, "Dindar bir nesilden kime zarar gelir? Vatana, memlekete, dinine, kendisine, ailesine faydası olur. Ateist, dinsiz bir gençten hiç kimseye fayda gelmez. Kafamızı gözümüzü de yarsalar, bıçak da sallasalar, kurşun da atsalar bu hafta '4+4+4' geçecek.” demiş, bir kısım medya da “ateist” vurgusunun altını çizmişti.

AK Partili vekilin sözlerini benimsemediğini söyleyen CNN Türk spikeri Şirin Payzın, ekranda dünyaca ünlü ateistleri sıralayıp, adeta ateist propagandası yaptı.

Stephen Hawking, Bill Gates, Steve Jobs, Angelina Jolie, Sigmund Freud ve Nazım Hikmet gibi isimleri sayan Payzın, Ak Parti Milletvekili Ulupınar'ın “Ateist, dinsiz bir gençten hiç kimseye fayda gelmez” sözüne karşılık olarak, “Büyük adamlar hep ateistti” mesajı vererek, CNN Türk ekranından "ateizm propagandası" yaptı.

Konular