İftira | Konular | Kitaplar

Türkçe Olimpiyatlarına Peygamber efendimiz katıldı mı?

Şok açıklama ile tüyler diken diken oldu. İnanan milyonlarca insanın manevi duyguları bu kadar kahpece sırtından vurulmadı. Gazeteler boy boy manşetler attı. Haber siteleri sanki sıradan birşeymiş gibi haber yaptı.. Fitne bu kadar zirve yapmamıştı.. Yapılan soytarılıklara bu kadar efendimiz alet edilmemişti..
Diyalog faciasından binlerce kat daha zelil ve alçakca büyük bir saldırı ile karşı karşıyayız. Türkçe Olimpiyatlarına Peygamber efendimiz katıldı gibi bir iddiada bulunmak, bunu gerçekmiş gibi lanse etmeye kalkışmak asla kalbi iman sahibi bir müslümanın iddiası olamaz.
Türkü, şarkı çalacaksın, folklor ekibi oynatacaksın arkasından da peygamber en ön saftaydı diyeceksin!!! O zaman insana sormazlar mı, senin peygamberin kim diye? Yoksa gizli bir peygamber icat ettiler de o mu katıldı oraya?
Ne oluyoruz yahu?
Hayırdır bu ne aymazlık? Bu ne utanmazlık? Bu ne alçaklık? Elin gevuru bile bu kadar alçakca taarruzda bulunmazdı..
Yakında peygamber içki alemlerine de katıldı açıklaması yapsalar şaşmaz duruma geldik..
Gelen açıklama ise, öyle bir dolambaçlı ki, tamamen üçkağıtcılık.. Böyle bir iddiada bulunan kişi kendisinin MÜNAFIK'lığını tescillemiştir..
Yeni bir fitne kapıda.. Yepyeni bir tuzak önümüzde duruyor.
Uyanın müslümanlar. Cennete gitmek için peygamberimize iman etmeyi gerek görmeyenler şimdi de SÜFLİ olimpiyatlarına peygamberlerinin geldiklerini ilan ediyorlar..
Burada manevi boyuttan bahsetmeyeceğiz fakat böyle bir açıklama yapanların da maneviyattan gram kadar haberdar olduklarını da sanmıyoruz. Tam tersi taraftar toplamak ve yandaş toplamak için yeni bir strateji geliştirme dertlerindeler.. ve bizans oyunu oynamaktalar.
Bu yazıdan dolayı bizi taşlayacaklara mesajımız.. Haddinizi biliniz. Soytarılıklarınızın sınırlarını zorlamayınız.
* * *
İşte o fitneyi fücur açıklama:
Arkadaşlarımız ona yakın mektup okudu. Hepsi Peygamber Efendimizin (S.A.V) Olimpiyat Statlarına teşrif buyurduğunu söylediler.
Şimdi ben kendi içimden hep diyordum ki; 'yav acaba meseleyi tahrif mi diyoruz, aşağıya mı çekiyoruz, folklorlardır, şarkılardır, şiirlerdir... bunlarla'
Fakat demek ki bazı hakikatlerin ifade edilmesi adına, ittifakın sağlanması adına, kalplerin birbirlerine karşı yumuşaması adına, bunlar çok önemli faktörler ki; İnsanlığın iftihar tablosu (Peygamberimiz) bazılarımızın, bir kısım mutasavvıf ve sufi görünümlü kimselerin yadırgamalarına rağmen Efendimiz (S.A.V) inanın Peygamberimiz teşrif etti...
* * *
Bu açıklama islami camiadan gelen en keskin eleştiriye karşı bak bak peygamber bizim yanımızda deme kurnazlığıdır. neymiş "sufi görünümlü" kimselermiş.. Taş atmayı, eleştirmeyi, aşağılamayı da öyle iyi becereiyor ki beyefendi..
Kalpleri yumuşatacağım diye müslümanlar arasına fitne sokmakta neyin nesidir?
Devrimizin Şah İsmail'lerine maşalık yaparlarken kendilerini Yavuz Sultan Selim sandılar herhal!!

Konular